Skip to main content
obozy tenisowo przygodowe

Obozy tenisowe i przygodowe z adrenaliną w Muszynie

Wakacje dla dzieci i młodzieży z rakietą w ręku oraz dużą dawką adrenaliny, reasumując obozy tenisowe i przygodowe w Muszynie. Miejscowość położona w dolinie Popradu, na skraju Beskidu Sądeckiego posiada status miejscowości uzdrowiskowej. Znajdują się tu liczne odwierty z rozlewniami wód mineralnych. Liczne sanatoria uzdrowiskowe, baseny oraz parki każdego roku jak magnez przyciągają tu wielu turystów. W Muszynie od wielu lat organizowane są godne uwagi wszelkiego typu obozy sportowe.

Zajęcia tenisowe

Treningi prowadzą instruktorzy z profesjonalnej Szkoły Tenisa Grzegorza Jeża z Nowego Sącza. Stopień trudności, ilość i rodzaj zajęć oraz intensywność treningów dostosowano do wieku uczestników oraz stopnia zaawansowania i sprawności grupy. Na koniec turnusu zorganizujemy turniej, na którym można sprawdzić nowo nabyte umiejętności tenisowe. Program obozów obejmuje naukę i doskonalenie gry w tenisa. Ćwiczenia odbywają się w grupach 4-6 osobowych średnio po 2,5 godziny dziennie. W trakcie zajęć wykorzystamy techniki wideo z analizą i korektą błędów. Instruktorzy stosują nowoczesne materiały szkoleniowe, prowadzą udział w sparingach i meczach kontrolnych.

Zajęcia przygodowe

Obozy przygodowe w Muszynie urozmaicają czas, pozwalają na zdobywanie nowych doświadczeń i niezwykłych przeżyć. Uczestnicy uczą się bezpiecznego prowadzenia quada. Biorą udział w grach paintballowych prowadzonych z naciskiem na określone scenariusze. Mają okazję uczestniczyć w spływie pontonami malowniczą Doliną Popradu. Dużą dawkę adrenaliny z całą pewnością dostarczą nastolatkom zajęcia linowe. Obozowicze będą się wspinać, pokonywać most linowy, budować wieżę i zjeżdżać na linach. Piesza wyprawa szczytami górskimi do schroniska PTTK nad Wierchomlą, ognisko w świetle gwiazd i przy gitarowym akompaniamencie oraz nocleg w górskim schronisku na długo pozostaną w pamięci. Ponadto: turnieje i zabawy rekreacyjne, dyskoteki, karaoke, projekcje filmów, tablica rekordów i wiele innych…

Miejsce zakwaterowania

Wszystkie grupy z programu obozy tenisowe i przygodowe zakwaterujemy w Ośrodku Sportu i Rekreacji Alpina Sport. Jest to jedno z nielicznych w Polsce centrów aktywnego wypoczynku o tak bogatym zapleczu sportowym i rekreacyjnym oraz bardzo wysokim standardzie zakwaterowania. Na terenie 3 hektarów zlokalizowanych jest 12 kortów tenisowych, 2 boiska wielofunkcyjne ze sztucznej trawy. Znajduje się tu również boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, 200 metrowy stadion lekkoatletyczny, basen odkryty, strzelnica, tor do jazdy na quadach, pole paintballowe oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorem wyjazdu na obozy tenisowe i przygodowe z adrenaliną jest Biuro Podróży Almatur Opole. Zachęcamy do zapoznania się krótkim filmem, który nakręcono podczas wyjazdów organizowanych w poprzednich latach.


Rezerwacji można dokonać na stronie www.serwiswakacyjny.com