Skip to main content

Twórcze i aktywne obozy letnie w Dźwirzynie nad Bałtykiem

Zapraszamy na twórcze i aktywne obozy letnie w Dźwirzynie. Główną atrakcją dla osób wybierających nadmorskie miejscowości jest bez wątpienia plaża oraz morskie kąpiele w Bałtyku, bo gdzie indziej można tak wypocząć jak nie na plaży, wsłuchując się w szum morza oraz wygrzewając w słonecznych promieniach. Po miło spędzonym dniu na plaży proponujemy program turystyczny m.in.: rejs statkiem po morzu, wycieczki do Kołobrzegu, Wolińskiego Parku Narodowego i Międzyzdrojów.

Pobyt na obozach letnich uprzyjemnią zajęcia rekreacyjne, turnieje sportowe, spacery piękną plażą, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy z nagrodami. Nie zabraknie zajęć artystycznych, w których uczestnictwo pozwala na rozwój kreatywności i wzbudzenie ekspresji twórczej a także specjalistycznych wspomagających rozwój ruchowy oraz intelektualny. Dźwirzyno to bardzo popularne kąpielisko na Wybrzeżu Koszalińskim, położone zaledwie 12 km od Kołobrzegu. Znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. W tutejszym powietrzu unosi się korzystny dla zdrowia aerozol morski, zawierający cząsteczki soli i jodu. Atrakcyjna lokalizacja oraz bogaty program gwarantują, że obozy letnie w Dźwirzynie będą spędzone twórczo i aktywnie.

Obóz sportów wodnych w Dźwirzynie

Obóz dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z wieloma dyscyplinami sportowymi, a także dla chcących doskonalić swoje umiejętności, nauczyć się nowych rzeczy i po prostu dobrze się bawić. Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów nauczysz się zasad funkcjonowania w grupie oraz bezpiecznego zachowania na wodzie. Różnorodność zabaw i atrakcji pozwala uczestnikom sprawdzić się w wielu różnych rolach. Zapewniamy 9 godzin szkolenia z instruktorami oraz sprzęt szkoleniowy. Windsurfing – 3h, żeglarstwo – 3h, kajaki – 3h. Dodatkowo banan wodny – przejażdżka ok. 10-15 min na bananie wodnym po jeziorze Resko. Uczestnicy muszą umieć pływać.

Obóz Sportowy MIX

Entuzjastów aktywnego wypoczynku letniego zapraszamy na sportowy mix. Udział w obozie rowerowym, będzie okazją do intensywnego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody oraz poznawania rowerowej mapy Polski. Ci z kolei, którzy na rowerze jeżdżą sporadycznie poprawią swoją kondycję. Popracują nad techniką jazdy i przeżyją ciekawą przygodę na rowerowych trasach. Zapewniamy rowery i kaski. Osoby zainteresowane grami zespołowymi będą mogły rozwijać swoje pasje podczas gry w siatkówkę oraz piłkę nożną. Łącznie 10 godzin zajęć.

Obóz fotograficzny

Zapraszamy na 15 godzinny obóz fotograficzny do Dźwirzyna, gdzie w świetnej atmosferze możesz zgłębiać tajniki fotografii. Doskonalić swój warsztat, a przy okazji genialnie się bawić. Popatrz na świat przez wizjer aparatu, aby uchwycić jego piękno. Rozwiń swoją wyobraźnię, wrażliwość i kreatywność, naucz się ilustrować codzienność, nie przeocz żadnej istotnej chwili – to hasła naszych warsztatów, a jeśli fotografować, to najlepiej nad polskim morzem. Aby aktywnie uczestniczyć w zajęciach musisz zabrać cyfrowy aparat fotograficzny (najlepiej z możliwością ustawień ręcznych), mile widziany statyw. Rozwijaj swoje pasje razem z nami! Podobne obozy fotograficzne organizuje Kortowo FunFestival .

Obóz rekreacyjny

Każdy z obozowych dni wypełniony będzie licznymi atrakcjami i niespodziankami. Zorganizujemy gry i zabawy, zajęcia sportowe i rekreacyjne, które oprócz zdolności ruchowych, rozwijają pewność siebie i umiejętność pracy w grupie. Zapewnimy także bogaty program turystyczny m.in. zabierzemy Cię na wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie oprócz zwiedzania portu i miasta, będziesz miał okazję wejść na szczyt latarni morskiej, aby podziwiać piękną panoramę okolicy. Podczas rejsu „zabytkowym” żaglowcem poczujesz klimat morskiej przygody. Zobaczysz także urocze Jezioro Turkusowe na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. W Międzyzdrojach przejdziesz Aleją Gwiazd i zrobisz sobie zdjęcie w Muzeum Figur Woskowych ze znanymi postaciami i bohaterami bajek. Obozy letnie nad morzem sprawiają, że można tam odpocząć, wyciszyć się oraz zobaczyć ciekawe miejsca. Przeżyjesz również niezwykłą podróż w czasie, możliwą dzięki prezentacjom z dźwiękiem, światłem i obrazem w Multimedialnym Muzeum na Klifie w Trzęsaczu. Całość uzupełnią kąpiele w morzu, konkursy, dyskoteki, seanse filmowe a także ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Obóz plastyczny

Zapraszamy na plastyczne obozy letnie w Dźwirzynie. Baw się razem z nami wydobywając z otaczającej nas rzeczywistości to co najciekawsze i najpiękniejsze. Urokliwa, nadmorska miejscowość ma niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą realizacji plastycznych pasji. Na naszym obozie poznasz techniki plastyczne, takie jak pastel, akwarela, węgiel, mozaikę i inne. Podczas 15 godzin nauczymy cię swobodnie żeglować pomiędzy nimi i bawić się ich łączeniem, tworząc różne dzieła.

Obóz z nauką języka angielskiego

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą nadmorską przygodę oraz mieć możliwość kontaktu z językiem obcym również podczas wakacji, z dala od szkolnych murów i książek, zapraszamy Cię na 12 godzin zajęć z j. angielskiego w całkowicie innym wymiarze. Będziemy kładli nacisk na aktywny udział w zajęciach, rozwijali umiejętności komunikacyjne, wzbogacali słownictwo. Skupimy się na przygotowaniu do wykorzystywania języka obcego w sytuacjach życiowych. Zajęcia będą prowadzone zgodnie z zasadą „uczyć bawiąc, bawiąc uczyć” poprzez gry i zabawy, konwersacje oraz scenki rodzajowe.

Obóz fitness

Chcesz ukształtować swoją sylwetkę. Spalić zbędne kalorie, zadbać o swoją kondycję i zdrowie, a przede wszystkim spędzić czas w fantastycznej atmosferze zabawy? To wszystko zrealizujesz poprzez świetną zabawę na naszym obozie. Przygotowaliśmy zestaw treningów i ćwiczeń: fitness, taniec, jogging, elementy gimnastyki; 15 godzin zajęć prowadzonych przez instruktorów pozwoli Ci po prostu bawić się sportem!

Na twórcze i aktywne obozy letnie do Dźwirzyna zaprasza organizator wyjazdu: Biuro Podróży Almatur Opole oraz Biuro Turystyki Aktywnej ZLOT. Więcej informacji na temat wyjazdów oraz zgłoszeń znajdziecie Państwo na stronie SerwisWakacyjny.com.

One thought to “Twórcze i aktywne obozy letnie w Dźwirzynie nad Bałtykiem”

Komentarze są zamknięte.