Skip to main content
promocja first moment na obozy i kolonie 2021

Promocja First Moment – Obozy i kolonie Lato 2024

Zachęcamy do skorzystania z dużej promocji First Moment na Obozy i Kolonie Lato 2024. Promocja trwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. W promocji na lato jest możliwość wybrać się na wymarzony wyjazd ze zniżką nawet do 400 zł.

Warunkiem skorzystania z promocji jest założenie rezerwacji w okresie jej trwania, czyli do 30 kwietnia 2024 roku. Liczba miejsc przeznaczonych do sprzedaży promocyjnej na kolonie i obozy młodzieżowe ograniczona. Promocja na niektórych obozach, koloniach lub turnusach może zostać zakończona przed pierwotnie planowaną datą zakończenia promocji. Promocja First Moment dotyczy wyłącznie rezerwacji indywidualnych. W przypadku rezerwacji grupowych powyżej 10 osób zarówno warunki jaki cena ustalane są odrębnie.

Rezerwuj Bez Obaw

Wysokość wymaganej zaliczki na Obozy i kolonie Lato 2024 zostaje obniżona do 500,00 PLN od osoby. Termin i kwota zapłaty reszty ceny wykazane zostaną w umowie oraz w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych. Promocja First Moment daje możliwość odstąpienia od umowy udziału w imprezie turystycznej, zmiany terminu lub miejsca imprezy do 30 dnia przed wyjazdem, bez konieczności ponoszenia opłat określonych w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa.

W ramach Promocji First Moment uczestnicy otrzymują prawo do bezpłatnej zmiany terminu lub imprezy turystycznej w przypadku zachorowania uczestnika na Covid-19 lub konieczności poddania się kwarantannie związanej z Covid-19. W takim przypadku należy niezwłocznie przedstawić stosowne potwierdzenie zachorowania lub decyzję o nałożeniu kwarantanny. Gwarancja bezpłatnej zmiany terminu lub imprezy w przypadku zachorowania uczestnika na Covid-19 lub konieczności poddania się kwarantannie związanej z Covid-19 nie dotyczy obozów samolotowych.

Organizator gwarantuje, że wszystkie należne zwroty wpłaconych środków związane z ewentualnym odstąpieniem od umowy, nastąpią w terminie do 14 dni od momentu zgłoszenia rezygnacji. Jeżeli do rezerwacji wykupione zostało ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży, składkę na ubezpieczenie rozlicza się proporcjonalnie do długości obowiązywania ochrony ubezpieczeniowej. Opłata za wygaszenie polisy nie będzie pobierana tylko w przypadku jednoczesnego wyboru nowej imprezy, do której zostanie wykupione ubezpieczanie kosztów rezygnacji.

Wybrane oferty w cenach promocyjnych znajdziecie na stronie www.serwiswakacyjny.com/promocje